Zwapnienie sierpu mozgu a zaburzenia lękowe
Niedawno robilam badanie TK głowy. W badaniu stwierdzono zwapnienie sierpu mozgu cierpię na zaburzenia lękowe. Czy może mieć to jakiś związek ze sobą? Czy mam się czym martwić?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Lek. Renata Ĺawniczek-KamiĹska
Dzień dobry
Zwapnienia obecne w sierpie mózgu nie są niepokojącymi zmianami, nie wymagają leczenia. Skutecznym leczeniem zaburzeń lękowych jest psychoterapia.
Pozdrawiam