Związek z 16 lat starszym mężczyzną

Witam . Jestem w związku z 16 lat starszym mężczyzną. Ja mam 18 lat on 34 lata . Jesteśmy ze sobą od roku , znamy się od 4 lat , jesteśmy związkiem na odległość , problem tkwi w tym , że ostatnio trochę się kłóciliśmy i chciałabym naprawić ten czas , a gdy próbuję , mój facet denerwuje się , nie stara się mnie zrozumieć , nie docenia tego że jest moim 1 i ost bo chcę być tylko z nim , kocham go nad życie zależy mi na nim . Woli iść grać w gry niż popisać ze mną i starać się naprawić zły czas.

"im bardziej Prosiaczek zaglądał do środka tym bardziej Puchatka tam nie było".
Może tez być tak, ze dla partnera coś się już skończyło i warto, żeby Państwo jasno to sobie powiedzieli. W ogóle szczerość i jasność komunikowania swoich potrzeb i oczekiwań jest podstawa dobrej relacji.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wnioskuję, że ta relacja związkowa Pani nie służy...
Proszę dopytać samą siebie, czy czuje się Pani kochana i ważna w takiej relacji.

Z przesłaniem tylko dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl