Zwiększona częstość wypróżnień

Witam.Od półtorej roku częstość moich wypróźnień z jednego zwiększyła się do dwóch a nawet trzech dziennie.Zdaje sobie sprawę, że częstość ta mieści się w normie ale przede wszystkim nie jest to komfortowe dla mnie samej. Wypróżnianiu towarzyszy ból a kał ma bardzo luźną konsystencje.Cały dzień mam wzdęcia oraz uczucie „przelewania” w brzuchu. Ze względu na charakter pracy jadam tylko 2 posiłki dziennie ale moja dieta jest uboga w produkty wzdymające i przyspieszające trawienie. Proszę o radę

Powodów może być wiele.
2 posiłki to kiepski pomysł w Pani sytuacji.
Proszę o dokładniejsze informacje ( info@swiatdietetyki.pl ) , wtedy dokładnie odpowiem. Temat jest bardzo rozległy i potrzebuję więcej szczegółów.