Życie z niedziałającą nerką

Uzupełnienie do przesłanego wcześniej zapytania: 1. Przez 40 lat żyłem z tą niedziałającą nerką b. aktywnie fizycznie będąc w dobrej kondycji, nie odczuwając żadnych dolegliwości i obecnie jest to samo, więc jakie jest ryzyko dalszego życia bez zabiegu. 2. Czy ew. zabieg niesie duże ryzyko i jaką metodą może być dokonany. Pozdrawiam serdecznie, dziękując za wierność przysiędze Hipokratesa.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dzień dobry, niestety forum nie ma funkcji kontynuacji wątku Pana pierwszego zapytania i dlatego nie jestem w stanie sprawdzić pierwszej części zapytania. Jeśli uzyskał Pan na nią odpowiedź od jednego z moich kolegów/koleżanek, sugeruję ponownie napisać post dedykując go temu samemu specjaliście, bądź napisać do niego prywatną wiadomość lub zawrzeć wszystkie informacje w jednym poście i poczekać na kolejna odpowiedź. Pozdrawiam