Żylaki w małej miednicy

MAM ZYLAKI W MALEJ MIEDNICY LEKARZE W HAMBURGU MUWIA ZE JEST OK NIEWIEM CO MAM ROBIC PROSZE O PORADE

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest negować zdanie lekarzy badających. Aby móc coś więcej powiedzieć należałoby wykonać badanie lekarskie oraz przeanalizować badania dodatkowe. Proponuję kierować się zaleceniami lekarskimi jakie Pani otrzymała. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości proponuję udać się w Polsce do swojego lekarza razem ze wszystkimi dodatkowymi badaniami.