Analiza składu ciała

W wyniku analizy składu ciała w Nature House wyszło 26,4%t. tł. Interpretacja w gabinecie- jest to praktycznie optymalna wartość, nawet za mało, ok. 400 g. W programie o odchudzaniu w TV trenerzy u trochę wyższej i młodszej normalnej dziewczyny, po przeprowadzeniu zmian, podali wartość ok.10% . Ja już mam mętlik, w moim przypadku to jest ok.10 kg różnicy t.tł.(wiem,że norma 19,21-26, ideał-19,7-22,6, kulturyści 10%) Kto ma rację, bo już nie wiem co robić, jakie są zdrowe wytyczne Zofia

Witam Panią,

wszystko zależy od wieku i płci oraz skali z jaką opracowana jest waga. Z tego co Pani podaje ma Pani 33 lata więc norma mieści się (na mojej wadze) w granicach 19-24%.
Jeżeli chciałaby Pani podejść do tematu profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk