Badanie CPK a aktywny tryb życia

Witam Państwa byłem u lekarza sportowego z wynikami badań, wszystkie badania były ok poza CPK które wynosiło 2311 pomyslałem że to musiał być błąd i wykonałem badanie jeszcze raz, wynik był 211 czyli w normie , nigdy nie miałem problemów z sercem uprawiam sport zyję aktywnie ponieważ zawód tego wymaga. lekarz się upiera żebym zrobił kilka badań jeszcze raz czyli CPK i Holter. Czy to jest konieczne , czy lekarz próbuje mnie naciagnąc na kolejną wizytę? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie bagatelizować problemu. Lekarz nie próbuje Pana naciągnąć, tylko wyjaśnić przyczynę tak podwyższonego wyniku.