Ból brzucha nad pępkiem

Od 4dni boli mnie brzuch nad pępkiem.dziś lekarz mnie nawodnil dał magnez i pyralgine niestety ból nie przechodzi.doszła biegunka

Witam. Proponuję empirycznie zarzywać Nolpazę codziennie rano, pół godziny przed jedzeniem. Jeśli objawy nie ustąpią zalecam wizytę u lekarze w celu poszerzenia diagnostyki