Ból i opuchlizna nogi po dwukrotnym skręceniu

W ciągu 4 miesięcy dwukrotnie skręciłam tą samą nogę . Jak opuchlizna zeszła poszłam do pracy . Pod koniec pracy noga puchnie i boli byłam u ortopedy miałam USG . Lekarz stwierdził ze nic nie znajduje niepokojącego . Miałam rehabilitację laser magnetronik krioterapię . . I tak chodzę od lekarza do lekarza każdy mówi ze nic tu nie widzi a mnie boli noga Chodzę na masaż owszem jest lepiej i ćwiczę w domu . Ale przecież nie mogę nieskończoność być na zwolnieniu lekarskim Muszę wrócić do pracy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy bez wątpienia są konsekwencją dwukrotnego skręcenia kostki. Niestety nie napisała Pani w jaki sposób przebiegało leczenie - jeśli jednak za szybko poszła Pani do pracy, a noga nie była dostatecznie długo unieruchomiona, opisane dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać jeszcze przez dłuższy czas. Sugeruję regularną kontrolę w Poradni Ortopedycznej.