Ból i pieczenie krzyża a silny stres i ból serca

witam czesto piecze mnie krzyz oraz odbiera mi nogi nawet gdy spie i wstane to sie przewracam nie jest to czeste przewaznie kika dni po jakims silnym stresie bylam u trzech neurologow i kazdy z nich powiedzial mi co innego jeden z nich nawet powiedzial ze jestem zdrowa jak ryba.a ja czesto mam kolatania serca ....kilka razy nawet zemdlalam gdy mnie synek ocucil w ustach mialam posmak slodkosci lewa reka byla zdretwiala tak jak i jezyk nie szukam choroby ale wiem ze to nie jest normalne:(

witam,
bez podstawowych wyników badań trudno wykluczyć przyczynę somatyczną przedstawionych przez Panią objawów. Jednak skoro neurolodzy wykluczyli stany chorobowe ( tak zrozumiałam z tego co Pani wyżej napisała) to proszę zdiagnozować się pod kontem zdrowia psychicznego- u psychologa bądź psychoterapeuty.
Pisze Pani, że te objawy pojawiają się po silnym stresie, co może oznaczać, że należałoby przyjrzeć się temu, jak Pani sobie radzi z trudnościami. Czasem wystarczy zmiana reakcji lub nauczenie się relaksowania i zadbanie o komfort psychiczny, poszukanie pomocy i wsparcia u najbliższych
powodzenia i życzę poprawy samopoczucia