Ból stóp podczas chodzenia

DZIEN DOBRY.MAM PROBLEM Z CHODZENIEM,BARDZO BOLA MNIE STOPY DO TEGO STOPNIA,ZE KULEJE.PORANNE WSTAWANIE JEST KOSZMAREM NIE MOGE USTAC NA NOGACH,BOL JEST OKROPNY W STOPACH I STAWACH SKOKOWYCH.OGOLNIE CHODZENIE SPRAWIA MI DYSKOMFORT.STARAM SIE OSZCZEDZAC,LECZ NIE MA TO ZBYT WIELKIEGO ZNACZENIA,BOL POZOSTAJE I PRZECHODZI W KOLANA.PROSZE O INFORMACJE JAK MOGE POZBYC SIE TEJ DOLEGLIWOSCI. POZDRAWIAM ELZBIETA

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na stan zapalny w obrębie stawów. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, jednak nie można postawić diagnozy. Proszę skonsultować się z lekarzem. Lekarz rodzinny po przeprowadzeniu wywiadu i badaniu zaleci dalsze właściwe postępowanie. Ponadto lekarz zaleci leki, które pomogą w zmniejszeniu dolegliwości i poprawią Pani komfort. Pozdrawiam.