Ból w klatce piersiowej i wyniki badań a możliwe przyczyny

Witam, Od półtora roku zmagam się z dyskomfortem w okolicy lewego podżebrza, jakieś 10 cm od mostka, czasem przechodzi on w ucisk. Robiłem podstawową morfologię, wyniki wyszły w normie, jedynie PLT minimalnie obniżone. Następnie USG i również nie wykazało zmian, jednak lekarz nie wykluczył obecności piasku w lewej nerce. Potem była kolonoskopia - idealnie. Mam pod lewym żebrem bardzo ruchomą kulkę, ale lekarz sugerował zerwany przyczep mięśniowy. Wyskakuje ona przy napięciu mięśni. Co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można coś więcej powiedzieć.