Ból w okolicach obojczyka oraz szyi po wysiłku fizycznym

Witam! Prawie dwa tygodnie temu wykładałam 8 palet warzyw - wiele skrzynek ma prawie 20 kg. Od tego czasu bardzo boli mnie w okolicach obojczyka i szyi. Ból przypomina trochę gigantyczne zakwasy, ale wątpię czy trwały by one tak długo. Mam też wrażenie że miejsce bólu jest rozpalone. proszę pomóżcie...

Witam,
mogło dojść do przeciążenia któregoś z mięśni, dodatkowo napięły się w odruchu inne sąsiadujące. Zakwasy powinny znikać po 24 godzinach. Opisane miejsce bólu jest dość delikatnym miejscem i z należytą ostrożnością wykonać badanie różnicujące czy ból pochodzi z uszkodzenia mięśni czy może któregoś stawu obręczy barkowej lub kręgosłupa. Proszę się udać na konsultację do fizjoterapeuty/osteopaty/terapeuty manualnego, który takie badanie wykona i odpowie co dokładnie w Pani przypadku zrobić. Pozdrawim Dziękuję