Bóle głowy w części potylicznej, kołatania serca, duszności

Witam! 1.11 obecnego roku trafiłam do szpitala. Podczas jazdy samochodem,zaczęła bardzo silnie boleć mnie głowa w części potylicznej,dostałam kołatania serca,duszności i zdrętwiała mi lewa ręka. Po dojechaniu do szpitala lekarz zbadał mnie i powiedział,że nic mi nie jest a kołatanie wyniknęło ze stresu. Jednak nadal czułam się źle. Zrobiłam szereg badań za poleceniem lekarza rodzinnego(tomografię,ekg,badanie krwi i kręgosłupa) które nic nie wykazały(wszystkie są prawidłowe) a jednak nadal boli

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję przez jakiś czas regularnie pomierzyć ciśnienie. Jeżeli wartości będą prawidłowe, konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki np. o USG tętnic szyjnych, badanie neurologiczne, ewentualnie wizyta u kardiologa.
Pozdrawiam