Bóle w klatce piersiowej przy odchudzaniu i niedowadze

boli mnie w kladce piersiowej . malo waze ale sie otchudzam . mam niedowage dużą. a dziennie jem bardzo mało ok 500 kcal. co mi moze byc

Niedowaga i wygłodzenie powodują zachwianie równowagi pomiędzy jonami wapnia i potasu. Prowadzi to do zaburzeń rytmu serca. Problemy z funkcjonowaniem układu krążenia mogą doprowadzić do groźnych powikłań, a nawet do śmierci.

Tak niskie spożycie kalorii prowadzi do spowolnienia metabolizmu, co w dłuższej perspektywie utrudnia utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl