Bolesny guzek po lewej stronie pleców

Witam mam problem. Otóż od pewnego czasu po lewej stronie pleców tak bliżej brzucha mam wyczuwalny dość niewielki guzek. Czasami boli on i ból promieniuje aż na plecy. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanej zmiany, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Może być to bowiem zarówno włókniak, tłuszczak jak i wiele innych zmian. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Jeśli lekarz będzie miał wątpliwości jaka jest etiologia opisanej zmiany, zostanie Pani/Pan skierowana/y na badania dodatkowe. Być może konieczne będzie także usunięcie zmiany.