Czerwona plama na skórze stopy

mam czerwoną plame na stopie a obok niej kilka innych zaczynam sie bać czy może pani mi jakoś objasnic co to jest i od czego bede wdzieczny pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny zmian, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję, by zmiany ocenił lekarz POZ lub specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty.