Obrzęk skóry wokół nosa

Wystepuje u mnie obrzek skory wokol nosa.Jakies zapalenie skory.Sa jakies metody?Czy mam isc od razu do dermatologa ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości bezpośredniej oceny opisanych zmian, co wyklucza możliwość postawienia diagnozy. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem, który zbierze wywiad, zbada, oceni zmiany oraz pokieruje dalszym postępowaniem.