Bolesny skurcz i podwyższona temperatura ciała w dniu okresu

W czerwcu zaczelismy starac sie o dziecko. Na kilka dni przed planowana miesiaczka rano dostalam bolesnego skurczu w dole brzucha ktory trwal jakas chwile. Po kilku godzinach poczulam ze chyba mam temp pokazalo 37.2. Teraz mija trzeci dzien i temp wynosi 37.1 i nie ma boli brzucha czy to moze byc zapalenie przydatkow? Na poczatku pomyslalam ze moze to objaw ciazy ale chyba niei

Może to być zarówno opóźniona owulacja, niepęknięty pęcherzyk, jk i 100 różnych innych rzeczy. Warto zrobić za parę dni test ciążowy. Zapalenie można wykluczyc robiąc CRP.