Brak apetytu i utrata wagi dziecka autystycznego

Witam.Moja autystyczna corka nie chce nic jesc,kompletnie nic ,schudla przez ostatnie pol roku 8 kg a ma 5 lat .Co robic?

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Szanowna Pani, proszę szybko skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Utrata 8kg i brak apetytu u 5 letniego dziecka nie wróży nic dobrego, jednak diagnozę postawić można dopiero po szczegółowych badaniach. Przyczyn może być bardzo wiele...
Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia.