Brak owłosienia nad kolanem u 23-latka

Otóż jestem mężczyzną, 23 lata i mam łyse miejsce tuż nad prawym kolanem i lekko na zewnątrz nogi(już na udzie), jakbym miał tam dopiero co wygolone. Jest to w formie koła, na powierzchni ok. 9cm kwadratowych są tylko pojedyńcze włoski.Zauważyłem to już jakiś czas temu, miesiąc, może dwa. Dlaczego tak jest ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka, powiedzmy zmiana nie musi oznaczać nic złego ani nie fizjologicznego. Warto jednak skonsultować się z dermatologiem. Być może to wynik infekcji grzybiczej ( o dość frapującym przebiegu).