Brak radości z życia u 28-letniego mężczyzny

Witam mam na imie Piotr mam 28 lat. Od paru miesiecy uvzeszczam na psychoterapie behawioralno poznawcza. przerobilem lekowe natretne mysli samobojcze ktore ustapily. Jedyny problem z jakim ciezko mi sobie radzic to brak radosci z zycia i to moj jedyny problem. Brak mi objawow somatycznych.nie wiem czy mam sie udac po jakies leki. Mam tak ze w tygodniu 1 do 2 dni czuje sie zle a reszta w miare normalnie tak ze mam wrazenie ze jestem zdrowy.

Dzień dobry.

Jeśli korzysta Pan już z terapii, należałoby wszelkie opisane przez Pana bolączki i wątpliwości na nią wnieść.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

niejednokrotnie bywa tak, że "pod spodem" lęku kryją się inne emocje, np. smutek czy przygnębienie. Tak jak poprzednicy, potwierdzam: należy swoje stany, niepokoje i wątpliwości omówić z bieżącym terapeutą (opór przed podejmowaniem konkretnego tematu bezpośrednio w swojej terapii tez może być znaczący).

Pozdrawiam,
Aneta Fudała

http://gabinetpsychodynamiczny.pl/blog/