Brak siły i osłabienie a nerwica

cześć!mam 29 lat i duży problem otóż nie mam siły na nic jestem ciągle osłabiony. Najgorzej jest rano bóle nóg i drżenie ciała,do tego zawroty głowy,często też przytyka mi uszy i potem piszczy i zawroty aż się roztrzęsę i czuję jak by mnie padaczka brała.Tak samo jak się w dzień prześpię to wstanę bardzo osłabiony.Lekarz rodzinny stwierdził nerwicę,fakt jestem nerwowy jak si e z kimś pokłócę to cały się trzęsę nawet jak siedzę to muszę ruszać nogą albo rękami.Czy to nerwica czy coś gorszego?

Dzień dobry,

Najlepiej jak Pan pójdzie do poradni leczenia nerwic i tam uzyska odpowiednie informacje.
Z tego co Pan pisze, domyślam się, że lekarz rodzinny wykluczył choroby somatyczne.

Zaufałabym diagnozie lekarza, objawy faktycznie wskazywałyby na nerwicę. Warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty, a także psychiatry, który może na początek zlecić jakąś farmakoterapię, a dalej intensywna prace nad sobą, która pozwoli nie tylko znieść objawy, ale poprawi funkcjonowanie i zwiększyć satysfakcje z życia.