Brak skupienia podczas treningów

Jestem młodym mężczyzną aktywnym fizycznie. Mój problem polega na tym, że często nie jestem wystarczająco skupiony na grze badz pojedynku treningowym. Brakuje mi tej sportowej pozytywnej agresji. Nie wiem czy jest to brak skladnikow odzywczych w organizmie, mala ilosc tesosteronu( w badaniach wyszla norma) czy moich barier psychicznych? Odzywiam sie w miare ok. Moje BMI jest w porzadku. Zrobilem badania i miałem jedynie troszke przekroczona glukoze. Moze powinieniem suplementy przyjmowac?

Obserwowane objawy mogą wynikać z nieprawidłowo zbilansowanej diety - intensywny wysiłek fizyczny wymaga dostarczania zdecydowanie większej ilości składników odżywczych niż spożywamy normalnie. Dotyczy to zwłaszcza witamin i składników mineralnych - które z kolei odpowiadają za refleks, wydolność oraz samopoczucie. Radziłabym skosnultować Pana obecną dietę ze specjalistą i poprosić o przygotowanie odpowiedniego dla Pana zapotrzebowania i dyscypliny sportowej planu żywieniowego.