Brak wzwodu podczas zbliżeń z partnerką

Mam 18 lat i podczas zbliżeń z partnerką ( nie seks ) nie osiągam pełnego wzwodu. Czy możliwe jest, żeby w tym wieku mieć zespół nie doboru testosteronu, ponieważ zauważyłem kilka objawów które u mnie występują ; nie odczuwam popędu seksualnego, nie odczuwam wewnętrznej potrzeby seksu lub masturbacji, prawie w ogóle nie myślę o seksie, nie mam spontanicznych wzwodów, często mam słabe samopoczucie i nie mam na nic ochoty. Dodam,że kiedyś często się masturbowałem, czy to też może mieć na to wpływ?

Piotr Pilarski

Z wiekiem mężczyzna potrafi zapanować nad swoimi popędami. Myślę, że to jest tutaj przyczyną.

Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Wskazane jest badanie poziomu testosteronu, nawet w młodym wieku mogą występować zaburzenia jego poziomu. Proponuję również udać się do urologa, jeśli on wykluczy podłoże organiczne sugeruję udać się do seksuologa.