Ciężar na żołądku a picie octu jabłkowego na czczo

Przez 2 tygodnie na czczo piłam łyżkę octu jabkowego, a wieczorem podgrzane mleko z drożdżami. Od tygodnia czuje ciężar na żołądku, odbija mi się i czuję jak pokarm wraca mi do przewodu pokarmowego. Ocet odstawiłam po tygodniu ale drożdże dopiero teraz gdyż nie wiedziałam, że mogą być szkodliwe. Brzuch mnie nie boli ale nie wiem czy iść do lekarza, bo mogłam sobie coś uszkodzić czy wystarczy zastosować jakąś dietę, a jak tak to jaką, aby te objawy ustąpiły. Pozdrawiam

Jeżeli drożdze odstawiła Pani dopiero teraz, a były one przyczyna dolegliwosci, można odczekać kilka dni, aby zobaczyć czy nastąpiła poprawa. Dieta powinna być urozmaicona pozbawiona niezdrowych przekąsek. Obróbka termiczna, to gotowanie, duszenie, delikatne obsmażanie i pieczenie bez przypalania. W miejsce wędlin ze sklepu proszę spożywać własnoręcznie upieczone mięso. O warzywach i owocach pewnie nie muszę wspominać :) Ważne są też: kasze, ryż brązowy, orzechy, ziarna, oliwa, oleje, ryby, naturalne produkty mleczne - o tym wszyscy wiedzą, ale różnie bywa z praktyką. Niektórzy część produktów wykluczają robiąc ogromny bład. Elimacja pokarmów jest wytłumaczalna tylko w przypadku alergii i nietolerancji pokarmowych, które należy uprzednio zdiagnozować.

Witam,

W każdym przypadku bóli które nie mijają natychmiast należy wybrać się do lekarza. Natomiast stosowanie wszelkich diet należy również skonsultować ze specjalistą dietetykiem. Internet nie jest niestety najlepszym źródłem leczenia i zwalczania dolegliwości samemu.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

Witam,

uważam że to drożdże z mlekiem spowodowały opisane dolegliwości. Proszę odczekać kilka dni a problemy powinny ustąpić. Jeżeli nie proszę udać się do lekarza.
Pamięta tez Pani że nie warto eksperymentować z dieta.
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam .Podejrzewam że to drożdże spowodowały te dolegliwości , związku z tym ze zostały dopiero odstawione należy odczekać jeszcze kilka dni.
Pzodrawiam