Co jest powodem bólu żołądka i głowy podzas picia alkoholu?

Witam, mam 21 lat mój problem dotyczy bólu żołądka i głowy podczas picia alkoholu. Nigdy nie miałam takiego problemu. Pije bardzo sporadycznie lecz ostatnio po urodzinach po prawie rocznej przerwie niepicia wódki- wypiłam, nie zbyt duża ilość alkoholu a na drugi dzień pojawiły się cały dzień wymioty i ból głowie. Od tego czasu 2 miesiące nie piłam a wczoraj wypiłam 2 drinki i nagle rozbolala mnie głowa, żołądek i pojawiła się chęć wymiotów... Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę