Co jest powodem wysokiego pulsu u 13-latka?

Od trzech lat mojemu obecnie 13 letniemu synowi przytrafiają się epizody z wysokim plusem ok 120-130 uderzeń na minutę robiliśmy mu wszystkie badania pan doktor kardiolog stwierdził że to dlatego że syn wchodzi w okres dojrzewania czy to zeczywiscie może być tego przyczyną czy może mam zmienić lekarza

Lek. Michał Lenard

Może to być przyczyną objawów, ale w razie wątpliwości warto zasięgnąć opinii drugiego lekarza. Pozdrawiam!