Co jest przyczyną wysokiego TSH po usunięciu wola z powoduje Hashimoto?

Dzień Dobry w październiku 2015r miałam usuniete całkowite wole haszimoto do dnia dzisiejszego walcze z wysokim tsha na dzien dzisiejszy mam wynik 27,890 co moze byc tego przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka dawkę eutyroxu Pani przyjmuje ? Sadze ze konieczna jest modyfikacja i wizyta u lekarza endokrynologa