Co mogą oznaczać drobne krostki w różnych miejscach na ciele?

Witam Od wczoraj pojawiają mi się w różnych miejscach na ciele drobne krostki (zawsze po dwie obok siebie) które po podrapaniu rosna i przypominają ugryzienie od komara. Co to jest?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest kliniczna ocena zmian skórnych. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu i/lub dermatologa.