Co mogą oznaczać mocne niergularne bicia serca?

Witam , mieszkam w anglii i od lutego borykam sie z mocnym i nieregularnym biciem serca. Ekg w anglii ekg w polsce nic , echo w polsce echo w anglii i nic ! Holter wykazal ektopowe bicie serca lekarz w uk gdy zobaczyl wy iki powiedzial ze to nkc groznego poniewaz mialem 7 skipped beats i 8 dodatkowych w ciagu 24h , dostalem taka maszyne do domu na miesiac która mialem przykladac do klatki jak mialem "palpitacje" czekam juz 3 tygodnie na wyniki i nic , a silne bicia jak sa tak sa , co to moze byc ? Poradzcie cos dodam ze babcia i mama maja problemy z tarczyca , moze to byc tarczyca ? Ju nie wiem co myslec :(

Lek. Wojciech Zygmunt

Wyniki, rzeczywiście nie budzą dużego niepokoju. Oczywiście warto oznaczyć hormony tarczycowe (TSH, fT4, fT3), gdyż choroby tarczycy mogą rzutować się na serce. Pozdrawiam i życzę zdrowia.