Co może oznaczać uciskanie w obrębie głowy?

Witam mam dziwne objawy od ponad roku nieprzyjemny ucisk w głowie i prawie codzienna tachykardia dodam że jestem osobą otyłą. Te objawy znacznie utrudniają mi życie.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu podstawowej oceny internistycznej i ewentualnie pokierowania dalszą diagnostyką. Z pewnością warto wykonać: ocenę ciśnienia tętniczego krwi i wykonania badań: EKG, lipidogram, glukoza na czczo, sód, potas, kreatynina, kwas moczowy, ALT, AST. Pani objawy wymagają przede wszystkim wykluczenia przyczyn kardiologicznych.