Co może znaczyć mój wygląd brzucha?

Mam 55 lat, otyłość i mnóstwo chorób w tym cukrzycę. W ciągu pół roku udało mi się schudnąć 24 kg. Martwi mnie, że spadły mi obwody w biuście, biodrach, nogach itp. natomiast wygląd brzucha i jego wymiary nie uległy takim samym spadkom. Zastanawiam się czy to normalne czy jednak powiązane z jakąś chorobą. W młodości byłam osobą szczupłą, ale w rodzinie jest tendencja do otyłości brzusznej. Dzięki diecie i metforminie dalej chudnę. Staram się jak najwolniej bo zaczynają się problemy z nadmiarem skóry. Mój problem to strata silnej motywacji wraz z ochłodzeniem i brak funduszy na skuteczne powstrzymanie nadmiaru skóry.

Dzień dobry

zastanawiam się jak wygląda Pani dieta. Może popełnia Pani błędy żywieniowe. Jeżeli jest Pani zainteresowana to można opisać mi na maila swój przykładowy jadłospis a ja zerknę i ocenię. Podaje kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl