Co oznacza ból pod piersią?

Jestem w 33 tygodniu ciąży i od 2 miesięcy codziennie doświadczam ból pod piersią po prawej stronie. Ból był do wytrzymania. Ale od 2 dni zaczął nasilac się. Tak jakby piekło mnie w tym miejscu oraz ktoś od środka kłuł mnie nożem. Przy leżeniu, siedzeniu i chodzeniu nie zmienia się. Trwa to po kilka minut.Bol jest nie do wytrzymania. Czym może być to spowodowane.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić badania diagnostyczne