Co oznacza wynik TK 22-latka?
Witam wniosek z badania TK. Zmiany wysiękowo-zapalne zatok obocznych nosa z zalegającą treścią w świetle zatok i upośledzeniem kompleksu drożności ujściowo-przewodowych.. Co to znaczy?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Opis wskazuje na stan zapalny zatok, które nie mogą się opróżnić. Powinien Pan udać się z wynikiem do lekarza pierwszego kontaktu, gdyż leczenie zależy od objawów, jakie u Pana występują. Możliwe, że wystarczy odpowiednie płukanie nosa i zatok obocznyh nosa, ale musi to obejrzeć lekarz.