Co zrobić w przypadku nawracających przeziębień?

Witam. Od ponad roku bardzo często (raz na dwa tygodnie lub częsciej) dostaje stanów podziębienia , czyli stan podgorączkowy, ogólne rozbicie i uczucie łamliwości, czesto do tego lekki ból gardła. W tym roku po badaniach Enteroklizy ,Tomografii komputerowej jamy brzusznej, tomografii głowy , USG jamy brzusznej i gastroskopii,kolonoskopii i wykonanych badaniach z krwi zdiagnozowano mi Yersinie. Dostałem antybiotyk. Robie co 3 miesiące wyniki z krwi i wszystkie są zadowalające w tym w ostatnim czasie Mocz, kał , markery, oznaczenia stanów zapalnych (wszystko w normie) Co moge zrobić aby poprawić odporność i byc zdrowym dłużej niżeli tydzien. Dodam że mam problem z przegrodą nosową - czyli zatyka mi sie czesto prawa dziurka i wszystko spływa do gardła. Co mogę sprawdzić, do kogo się udać ?

Konieczna pełna konsultacja z dokumentacją, z wynikami RTG,TK, MRI etc Należy rozmawiać Z LEKARZAMI LECZĄCYMI! . Ważny stan ogólny pacjenta, także stan emocjonalny, nastrój!! Ważne inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia stawów, kręgosłupa, mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Warto suplementować witamminę D, poprawia odporność! Pozdrawiam i zapraszam