Co zrobić w przypadku takiego szantażu emocjonalnego?

Co mam zrobić jak chłop mnie szarżuje że się powiesi jak się rozstaniemy i że będę płakać ,ciągle obwinia mnie i wszystko a ja tak naprawdę nic nie robię zajmuje się domem dzieckiem nawet czasu nie mam zeby iść do koleżanki np na kawę i plotki to nie mogę sam zawsze mam. Zabierać syna bo on twierdzi że mam kochanka ale wcale to nie prawda ciągle dom dziecko i tak w koło ,nie wiem jak już znim rozmawiać jesteśmy 13lat razem ostatni powiedzial że ma syna z inną kobietą nie wiem czy to prawda czy tak nazlosc mi mówi pytam to mówił że żartował ale ja już mu nie ufać co mam robić proszę o jakąś poradę

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie:)

Proszę już nie czekać, warto, by sięgnęła Pani po indywidualne specjalistyczne wsparcie (Psychologa/Psychoterapeuty) celem ochrony Siebie i Dziecka przed przemocą psychiczną ze strony Pani Partnera.

Już dzisiaj! może Pani skontaktować się z bezpłatnym Telefonem Zaufania nr 116 123, czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani wskazówki, jak może Pani postępować po wstępnym rozpoznaniu Pani sytuacji rodzinnej.

Z życzeniami dla Pani powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605