Codzienny tępy i stały ból pod lewym żebrem

Witam, od pewnego czasu codziennie czuje stały, tępy, gniecący ból pod lewym żebrem. Nasila się podczas oddychania i słabnie jak leżę na lewym boku. Gdzie mogę się zgłosić z tym problemem? Co może być przyczyną tego bólu?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Prawdopodobnym podłożem Pani dolegliwości są zaburzenia nerwowo-mięśniowe. Proponuję konsultację u internisty, który potwierdzi lub wykluczy rozpoznanie.