Kłujący ból w lewym boku pod żebrami a krew w ślinie

Kłuje mnie w lewym boku pod żebrami jakby ktoś tam igłę wbijał ból jest nie regularny i czasami trwa krótko a czasami po takim bólu pozostaje odczuwalny przez pare godzin czasami aż rzuca mnie na kolana i zgina w pół i czy moze mieć jakieś powiązanie z krwią w ślinie która myśle że jest z dziąseł

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Raczej te objawy nie mają związku. Prawdopodobnie przyczyną dolegliwości bólowych są zaburzenia nerwowo-mięśniowe. Sugeruję konsultację u internisty, który potwierdzi lub wykluczy rozpoznanie.