Ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej z ud

jakie ćwiczenia pomagają na spalenie tkanki tłuszczowej z ud ?
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Przede wszystkim ważna jest regularność - ćwiczenia powinny być realizowane każdego dnia, w wymiarze ok. 45minut
Spośród popularnych rodzajów aktywności zalecane są biegi, rower i aerobik, natomiast wśród ćwiczeń modelujących partie ciała polecane są tak zwane „nożyce”, czyli naprzemienne unoszenie wyprostowanych nóg z pozycji leżącej na plecach oraz skłony. Polecam artykuł : http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki
Ćwicząc codziennie mięśnie ud będą stopniowo ulegać wzmocnieniu i uelastycznieniu, a nadmiar tkanki tłuszczowej zredukuje się.