Częste infekcje po usunięciu śledziony

od 2009 roku nie mam śledziony i od wtedy często choruje. ale ost 2lata to co półtora miesiąca jestem przeziębiony albo chory. lekarze co rusz przepisuja mi nowe leki jak luivac albo broncho vaxom. broncho brałem 2 razy po 3miesiace i wiele innych ktorych nie pamietam. od tych lekow dostałem silnej zgagi i od prawie poł roku stosuje zulbex. prosze mi powiedziec jakie badania moge zrobic albo jakie szczepienie mam dostac zebym nie chorowal co 5-6tygodni

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza immunologa klinicznego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.