Częstoskurcz napadowy, nawrotny w węźle przedsionkowym

Rozpoznano u mnie częstoskurcz napadowy, nawrotny w węźle przedsionkowym. Obecnie jestem po ablacji. Jednak nadal odczuwam duży dyskomfort podczas ćwiczeń fizycznych typu cardio. Brakuje mi powietrza, męczę się niebywale. Jestem młodą osobą - 28 lat. Czy powinnam z tym coś zrobić czy moje serce będzie już tak zawsze reagowało?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty kardiologa. Proszę zatem udać się do lekarza.