Częstoskurcz przedsionkowy u 24-latka

Witam, mam 24 lata, 3 lata temu zdiagnozowano u mnie częstoskurcz przedsionkowy od tego czasu miałem 5 ablacji obecnie biorę concor i digoxin. Od jakiegoś czasu czuję się apatyczny, bez siły - lekarka zasugerowała mi badania tarczycy. Anty-TG przekracza normę wynosi 6.2 przy normie do 4.11 Badanie powtórzyłem dla pewności tydzień później i dalej taki sam wynik. Pozostałe hormony w normie (FT3, FT4, TT3, TT4, TSH, Anty-TPO). Czy warto w tym przypadku zrobić usg tarczycy i udać się do endokryn.?

Tak dyskretne podwyższenie anty-TG przy prawidłowych poziomach pozostałych hormonów i przeciwciał nie budzi niepokoju co do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Można skonsultować się w tej sprawie z endokrynologiem i jedynie jestli on zaleci USG - wykonać je.