Czy cholangio-NMR może ocenić tylko drogi żółciowe?

Czy cholangio-NMR może ocenić tylko drogi żółciowe czy pokaże tez "zawartość" woreczka żółciowego . Mam USG ostatnie i pokazuje polip 8mm i lekarze każą usunąć woreczek,wcześniejsze USG pokazywały wielorakie złogi ,teraz pokazuje polip 8mm a jeszcze inne USG pokazuje polip i polipy i (lub)złogi). Jestem zdezorientowany ,jak można ocenić czy w woreczku są polip(polipy), czy złogi czyli "kamienie: Proszę rozjaśnić laikowi czy badanie cholangio-NMR dokładnie ustali "zawartość" woreczka żółciowego

Witam. cholangiografia rezonansu jądrowego jest bardzo dokładnym badaniem obrazującym przestrzenie płynowe. Jeśli pęcherzyk żółciowy będzie wypełniony, myślę że ocean jego ścian będzie jak najbardziej możliwa