Czy jest szansa, ze moja skóra wróci do wcześniejszego wyglądu?

Czy nadmiar skory po odchudzaniu wroci na swoje miejsce jak znowu przytyje?Witam postanowilam sie odchudzac,zmienilam nawyki zywieniowe i chudlam tak jak powinnam gdy osiagnelam swoja wage i taka jak chcialam wygladac pojawila sie u mnie duza dawka stresu ktory zaczal mnie doslownie zjadac i gwaltownie stracilam prawie 8 kg a tego nie chcialam.Przez to zauwazylam ze moja skora zrobila sie sflaczala i pojawil sie nadmiar skory,na udach,pupie(ktorej prawie nie mam) a do tego zrobilam sie przerazliwie chuda bo waze tylko 51 kg przy 170.Czy jak znowu przytyje jest szansa ze bede normalnie wygladac

Witam serdecznie,
jest to kwestia bardzo indywidualna, ale są szanse że skóra wróci do normy. Należy stosować zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, być aktywnym ficzycznie- rozciąganie, rolowanie, ćwiczenia wzmacnaijące, siłowe. Prosze także spróbować masaży.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk