Czy skóra ujędrni się po powrocie do dawnej wagi?

Czy jak ponownie przytyje nadmiar skory po drastycznym spadku wagi wroci do stanu

Witam serdecznie,

nie ukrywam, że trudno jest odpowiedzieć na to pytanie ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna. Poza tym nie wiem nic na Pani temat - ile Pani schudła, jaki był powód, w jakim stanie jest skóra, czy jest Pani osobą aktywną fizycznie, jaka jest dieta itp.
Jeżeli chciałaby Pani uszczegółowić pytanie to achęcam do kontaktu:
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk