Czy lekko podwyższone monocyty są powodem do niepokoju?

Witam , czy mogę prosić o informację czy lekko podwyższone monocyty są powodem do niepokoju ? Rozmaz ręczny: Gran.oboj. o j. Pal. 1 proc. Norma 0-5 Gran o j. Podziel. 57 proc norma 45-70 G.kwas 3 proc norma 1-5 Limfocyty 30 proc norma 20-45 Monocyty 9 proc norma 2-8

Lek. Bartosz Domagała

Wszystko zależy od obrazu klinicznego i pani poprzednich wyników . Zdarza się, że wyniki odbiegają od normy i nie świadczy to od patologii. Wynik zawsze należy konsultować z lekarzem prowadzącym.