Czy mogę brać te suplementy?

Witam, jestem osobą raczej aktywną a jednak, mamy listopad fatalną pogodę do tego doszedł dramat w rodzinie i sa dni kiedy autentycznie nie moge wstac z łóżka i spacer z psem mnie przeraża a łzy same lecą z bezsilnosci fizycznej . Kolezanka polecila zebym zaczela brac wit.D i magnez. Czy moge dodatkowo brac bodymax plus i nawet chociaż na kilka dnie podwoic dawke

jeśli to jakiś poważniejszy problem to nie sądzę aby suplementy miały pomóc, proponuję porozmawiać z lekarzem