Czy mogę jeść garść orzechów włoskich na kolację?

Czy mogę jeść garść orzechów włoskich na kolację? Staram się utrzymać prawidłową masę ciała.

Orzechy są kaloryczne, mają duzo tłuszczu w 100 g 60 gram stanowi tłuszcz. Garść to ok 35 gram 230 kcal w tym 21 g tłuszczu. Jeśli od czasu do czasu trafi się taka kolacja to nic sie nie stanie ale lepiej je zjadać w ciągu dnia, kiedy nasza aktywność jest większa.