Czy mogę zmienić mleko dziecku na Bebilon?

Witam mój synek ma 5 miesięcy waży 6300 i od początku daję u mleko Enfamil premium czy jak skończy pół roku mogę mu zmienić mleko na np . Bebilon ? czy lepiej podawać Enfamil. Boję się że jak zacznę zmieniać mu mleko to bedzie miał problem z wypróżnianiem sie lub zacznie przybierać na wadzę .

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może pani spróbować przez tydzień podawać inne mleko. Jeśli nie będzie rzadnych problemów to można kontynuować natomiast jeśli pojawią się kłopoty z wypróżnianiem, których nie było przy Enfamilu to sugeruje powrót do mleka tej firmy. Z przybieraniem na wadze nie powinno być problemów gdyż kaloryczność jest standaryzowana.

Pozdrawiam.